Pretraga

Škola Okrug Grad
OŠ "Boško Đuričić" - Jagodina POMORAVSKI Jagodina
OŠ " VUK KARADŽIĆ " Pirot PIROTSKI Pirot
OŠ "Bata Bulić" - Petrovac BRANIČEVSKI Petrovac na Mlavi
OŠ "Stanoje Miljković" -Brestovac BORSKI Bor - Brestovac
OŠ " Bora Stanković" - Guberevac JABLANIČKI Guberevac - Leskovac
OŠ " Vuk Karadžić" - Glogovac POMORAVSKI Jagodina
OŠ " Rada Miljković " - Jagodina POMORAVSKI Jagodina
OŠ " LJUBIŠA UROŠEVIĆ " - Ribare POMORAVSKI Jagodina
OŠ " JOVAN KURSULA " - Varvarin RASINSKI Varvarin
OŠ "JOCA MILOSAVLJEVIĆ " - Bagrdan POMORAVSKI Jagodina
O.Š. " Velizar Stanković Korčagin" - V. Šiljegovac RASINSKI Veliki Šiljegovac
OŠ " ĐURA JAKŠIĆ " - Rakovica GRAD BEOGRAD Beograd - Rakovica
OŠ " VUK KARADŽIĆ" - Surčin GRAD BEOGRAD Beograd - Surčin
OŠ " BOŠKO PALKOVLJEVIĆ PINKI " - Batajnica GRAD BEOGRAD Beograd - Batajnica
OŠ " Duško Radović" - Sremčica GRAD BEOGRAD Beograd - Sremčica
OŠ " Dositej Obradović" - Bela Crkva JUŽNOBANATSKI Bela Crkva
OŠ " Radislav Nikčević " - Majur POMORAVSKI Jagodina
OMŠ " VLADIMIR ĐORĐEVIĆ " - Jagodina POMORAVSKI Jagodina
TEHNIČKA ŠKOLA DESPOTOVAC POMORAVSKI Despotovac
OŠ " DESPOT STEFAN VISOKI " - Despotovac POMORAVSKI Despotovac
OŠ " STEVAN SINĐELIĆ " - Veliki Popović POMORAVSKI Veliki Popović
OŠ " VUK KARADŽIĆ " - Resavica POMORAVSKI Resavica
OŠ " STEFAN NEMANJA " - Stenjevac POMORAVSKI Stenjevac
OŠ " ĐURA JAKŠIĆ " - Plažane POMORAVSKI Plažane
OŠ " GORAN OSTOJIĆ " - Jagodina POMORAVSKI Jagodina
OŠ " MILAN MIJALKOVIĆ " - Jagodina POMORAVSKI Jagodina
TEHNOLOŠKA ŠKOLA - Paraćin POMORAVSKI Paraćin
OŠ " PAJA MARGANOVIĆ " - Deliblato JUŽNOBANATSKI Deliblato
OŠ " SLOBODAN PENEZIĆ KRCUN " - Junkovac GRAD BEOGRAD Beograd - Junkovac
OŠ " MILOŠ CRNJANSKI " - Ilandža JUŽNOBANATSKI Ilandža
OŠ " DUŠAN JERKOVIĆ " - Banatski Karlovci JUŽNOBANATSKI Banatski Karlovac
OŠ " JULIJANA ĆATIĆ " - Stragari ŠUMADIJSKI Stragari
OŠ " KOSTA ĐUKIĆ " - Mladenovac GRAD BEOGRAD Beograd - Mladenovac
GIMNAZIJA " MILOŠ SAVKOVIĆ " - Aranđelovac ŠUMADIJSKI Aranđelovac
OŠ " Dušan Radović " - Pirot PIROTSKI Pirot
OŠ " DRAGOMIR TRAJKOVIĆ " - Žbevac PČINJSKI Žbevac
OŠ " MIROSLAV BUKUMIROVIĆ BUKUM " - Šetonje BRANIČEVSKI Šetonje
OŠ " SVETOZAR RADIĆ " - Tekija BORSKI Tekija
OŠ " Velika Drenova" - Velika Drenova RASINSKI Velika Drenova
OŠ " BRANKO RADIČEVIĆ " - Razbojna RASINSKI Razbojna
OŠ " Vasa Pelagić" - Kotež BORSKI Beograd - Kotež
OŠ " TREĆI OKTOBAR " - Lokve JUŽNOBANATSKI
SEMINAR " MULTIMEDIJA U NASTAVI I UČENJU U OSNOVNOJ ŠKOLI " ŠUMADIJSKI Kragujevac
SSŠ "Milutin Bojić " - Trgovište PČINJSKI Trgovište
Tehnička škola sa domom učenika"Milentije Popović" JABLANIČKI Crna Trava
OŠ "Vojvoda Stepa" - Beograd GRAD BEOGRAD Beograd - Kumodraž
OŠ " Bora Stanković" - Jelašnica PČINJSKI Surdulica - Jelašnica
OŠ " Mićo Matović" - Katići MORAVIČKI Ivanjica - Katići
OŠ "RATKO PAVLOVIĆ ĆIĆKO" - Ratkovo ZAPADNOBAČKI Ratkovo
SŠ " Grigorije Božović "- Zubin Potok KOSOVSKO-MITROVAČKI Zubin Potok
OŠ "LJUBOMIR AĆIMOVIĆ " - Obrenovac GRAD BEOGRAD Obrenovac
OŠ " Đorđe Krstić" Čukarica GRAD BEOGRAD Beograd - Čukarica
STARI KOMPJUTERI BORSKI Kladovo
OŠ " Karađorđe " - Ostružnica GRAD BEOGRAD Beograd - Ostružnica
OŠ " TRAJKO STAMENKOVIĆ " - Leskovac JABLANIČKI Leskovac
OŠ " Vuk Karadžić " - Ripanj GRAD BEOGRAD Beograd - Voždovac
OŠ " Bora Stanković " - Klenike PČINJSKI Bujanovac - Klenike
OŠ " Hristo Botev " - Dimitrovgrad PIROTSKI Dimitrovgrad
OŠ " Vuk Karadžić "- Kladovo BORSKI Kladovo
OŠ " BRANKO RADIČEVIĆ " - Štavalj ZLATIBORSKI Sjenica - Štavalj
OŠ "Banović Strahinja" - Čukarica GRAD BEOGRAD Beograd - Čukarica
OŠ „MLADA POKOLENJA“ - Kovačica JUŽNOBANATSKI Kovačica
OŠ „SVETI GEORGIJE“ - Uzdin JUŽNOBANATSKI Uzdin
OŠ „MOŠA PIJADE“ - Debeljača JUŽNOBANATSKI Debeljača
OŠ " Milivoje Borović " - Mačkat ZLATIBORSKI Mačkat
OŠ " Sveti Sava " - Pirot PIROTSKI Pirot
OŠ " T.G. Masarik " - Janošik JUŽNOBANATSKI Janošik
OŠ " Sava Veljković " - Dobrica JUŽNOBANATSKI Dobrica
OŠ "Pera Mačkatovac " - Belo Polje PČINJSKI Belo Polje
OŠ " Vuk Karadžić " - Surdulica PČINJSKI Surdulica
OŠ " Sestre Pavlović "- Belanovica KOLUBARSKI Ljig - Belanovica
OŠ " Kralj Petar II Karađorđević " - Vračar GRAD BEOGRAD Beograd - Vračar
OŠ " Vuk Karadžić " - Blaževo RASINSKI Blaževo
OŠ "Raška "-Raška RAŠKI Raška
OŠ " Đura Jakšić " - Oreškovica BRANIČEVSKI Oreškovica
OŠ " Đura Jakšić " - Toponica BRANIČEVSKI Toponica - Malo Crnići
OŠ " JOVAN STERIJA POPOVIĆ " - Velika Greda JUŽNOBANATSKI Velika Greda
OŠ " Slobodan Jović " - Voluja BRANIČEVSKI Voluja
OŠ " Ljubica Jovanović Radosavljević " BORSKI Podvrška - Kladovo
OŠ Georgi Dimitrov - Bosilegrad PČINJSKI Bosilegrad
OŠ " RUDOVCI " - Lazarevac GRAD BEOGRAD Rudovci - Lazarevac
OŠ "Heroj Rosa Trifunović" - Aleksandrovac BRANIČEVSKI Aleksandrovac - Žabari
KONKURS NAJBOLJI SAJT GODINE POMORAVSKI Jagodina
Svaštarica ZLATIBORSKI Mačkat
OŠ "Lukrecija Ankucić"- Samoš JUŽNOBANATSKI Samoš
OŠ " Branko Radičević " - Negotin BORSKI Negotin
OŠ " Kadinjača " - Loznica MAČVANSKI Loznica
OS " Ljubica Radosavljevic Nada" - Zaječar ZAJEČARSKI Zaječar
OŠ "Vera Radosavljević" Negotin BORSKI Negotin
OŠ " Branko Radičević " - Melnica BRANIČEVSKI Melnica
OŠ" RADE DRAINAC "- Palilula, Beograd GRAD BEOGRAD Beograd - Palilula
OŠ "Sveta Mihajlović"- Burovac BRANIČEVSKI Burovac
OŠ "Vuk Stefanović Karadžić"- Bujanovac PČINJSKI Bujanovac
OŠ "Svetozar Marković" - Bačko Gradište JUŽNOBAČKI Bačko Gradište
OPI - Otvorena prosvetna inicijativa - Jagodina POMORAVSKI Jagodina
OŠ " Vitko i Sveta " - Gadžin Han NIŠAVSKI Gadžin Han
OŠ "Đorđe Maletić " - Jasenovo JUŽNOBANATSKI Jasenovo
OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" - Salaš ZAJEČARSKI Salaš - Zaječar
OŠ "Hajduk Veljko" - Korbovo BORSKI Korbovo - Kladovo
OŠ "Ljudovit Štur" - Kisač JUŽNOBAČKI Kisač
OŠ "Josif Kostić"- Leskovac JABLANIČKI Leskovac
OŠ "Dositej Obradović"- Bočar SREDNJEBANATSKI Bočar
OŠ "Bisa Simić"- Velika Krsna GRAD BEOGRAD Velika Krsna
OŠ " Rifat Burdžović Tršo " –Tutin RAŠKI Tutin
OŠ "Žarko Zrenjanin" - Veliko Laole BRANIČEVSKI Veliko Laole
OŠ "SELAKOVAC" - Novi Pazar RAŠKI Novi Pazar
Škola za osnovno obrazovanje odraslih Obrenovac GRAD BEOGRAD Obrenovac
OŠ "Vuk Karadžić" - Sremčica GRAD BEOGRAD Beograd - Sremčica
OŠ „Branko Radičević“ - Bujanovac PČINJSKI Bujanovac
PU "Neven"-Kladovo BORSKI Kladovo
OŠ "Milisav Nilkolić"- Boževac BRANIČEVSKI Boževac - Malo Crniće
OŠ "Stevan Sinđelić" - Vojska POMORAVSKI Vojska -Svilajnac
OŠ "Veljko Dugošević" SREMSKI Ruma
OŠ "Ljuba Nenadović"- Čukarica GRAD BEOGRAD Beograd - Čukarica
OŠ "Vojvoda Radomir Putnik" - Džep PČINJSKI Vladičin Han- Džep
OŠ "Branko Radičević" - Vladičin Han PČINJSKI Vladičin Han
Srednja Stručna Škola Sveti Sava - Bujanovac PČINJSKI Bujanovac
OŠ "Janko Katić" - Rogača GRAD BEOGRAD Sopot - Rogača
"NVO centar Zrenjanin" - Zrenjanin SREDNJEBANATSKI Zrenjanin
OŠ "Prvi Maj" - Vlajkovci RASINSKI Brus - Vlajkovci
OŠ "NH Siniša Nikolajević"- Vračar GRAD BEOGRAD Beograd - Vračar
OŠ "Mladost"- Vršac JUŽNOBANATSKI Vršac
OŠ "Profesor Brana Paunović " Rašanac BRANIČEVSKI Rašanac - Petrovac na Mlavi
OŠ „Stefanija Mihajlović“ - Brza Palanka BORSKI Brza Palanka
Učitelj Saša PIROTSKI Pirot
SŠ „Sveti Ahilije“ - Arilје ZLATIBORSKI Arilje
EUŠ "Slоbоdаn Мinić" Аrаnđеlоvаc ŠUMADIJSKI Aranđelovac
OŠ „Vuk Karadžić“ - Vitoševac NIŠAVSKI Vitoševac - Ražanj
PU "Kolibri" Bač JUŽNOBAČKI Bač
OŠ "Vuk Karadžić" Bač JUŽNOBAČKI Bač
test5ivica BORSKI Aleksandrovac - Žabari
OŠ "Branko Radičević" Kosovska Mitrovica KOSOVSKO-MITROVAČKI Kosovska Mitrovica
OŠ Banović Strahinja Banjska KOSOVSKO-MITROVAČKI Zvečan
OŠ Bora Stanković Vučje JABLANIČKI Vučje
Gimnazija Vladičin Han BORSKI Aleksandrovac - Žabari
OŠ "Mihajlo Mladenović Selja" Dudovica GRAD BEOGRAD Lazarevac Dudovica
OŠ "Blagoje Radić Zupče" Zubin Potok KOSOVSKO-MITROVAČKI Zubin Potok
OŠ "Dušan Vuksanović Diogen" SREMSKI Kupinovo
OŠ "Jovan Cvijic" Sirča ŠUMADIJSKI Sirča
Мултимедијални садржаји у функцији oбразовања POMORAVSKI Jagodina
НАУЧИ ДА РУКУЈЕШ МУЛТИМЕДИЈАЛНИМ УРЕЂАЈИМА И ПОДЕШАВАЊЕМ СИСТЕМА POMORAVSKI Jagodina
УЧЕЊЕ НА ДАЉИНУ УЗ ПРИМЕНУ МУЛТИМЕДИЈЕ POMORAVSKI Jagodina
Онлајн учење кроз примену мултимедијалних садржаја POMORAVSKI Jagodina
Како до бољих образовних постигнућа и веће социјалне укључености деце на породичном смештaју POMORAVSKI Jagodina
ПРИМЕНА МЕТОДА И ТЕХНИКА МАПА УЧЕЊА, БРЗОГ ЧИТАЊА, ПАМЋЕЊА У НАСТАВИ И ИНТЕГРАЦИЈА У ОБРАЗОВНИ СИСТЕМ POMORAVSKI Jagodina
Стручни мобилни тим школе за децу и ученике са сметњама у развоју као модел подршке инклузивном образовању POMORAVSKI Jagodina
ЕЛЕКТРОНСКИ ПОРТФОЛИО НАСТАВНИКА И УЧЕНИКА POMORAVSKI Jagodina
АКТИВНО – КРЕАТИВНО УЧЕЊЕ POMORAVSKI Jagodina
АКТИВНО – КРЕАТИВНО УЧЕЊЕ: САВРЕМЕНИ ТРЕНДОВИ У НАСТАВИ ГРАМАТИКЕ POMORAVSKI Jagodina
ШКОЛСКЕ БИБЛИОТЕКЕ У 21. ВЕКУ POMORAVSKI Jagodina
OŠ "Jovo Kursula" - Kraljevo RAŠKI Kraljevo
Test1 BORSKI Adaševci
Test2 BORSKI Adaševci
Test3 BORSKI Adaševci
Test4 BORSKI Adaševci
Test5 BORSKI Adaševci
Test6 BORSKI Adaševci
OŠ "Jezdimir Tripković" Latvica ZLATIBORSKI Latvica
OŠ "Sveti Sava" Ribnica RAŠKI Kraljevo - Ribnica
OŠ "Marko Orešković" Bački Gračac ZAPADNOBAČKI Bački Gračac
test Ivica BORSKI Adaševci
OŠ "Miloš Savić" BRANIČEVSKI Požarevac
PU Bambi Opovo JUŽNOBANATSKI Opovo
Udruženje za podsticanje dečijeg razvoja "Veliki mali svet" GRAD BEOGRAD Beograd - Petrovčić - 11279
OŠ “KNEZ LAZAR“ Lazarevac GRAD BEOGRAD Lazarevac
OŠ Sutjeska Raška POMORAVSKI Jagodina
OŠ "Ćele kula" Niš NIŠAVSKI Niš



 



Поклони књигу
школској

библиотеци